LA LA LAND – muzikos triumfas kine!LA LA LAND – muzikos triumfas kine!LA LA LAND – muzikos triumfas kine!

Muzikinė drama „Kalifornijos svajos“ („La La Land“), laimėjusi absoliučiai visose kategorijose, kuriose buvo nominuota į prestižinį „Auksinio gaublio“ apdovanojimą.

Favoritu laikytas miuziklas „Kalifornijos svajos“ („La La Land“) trofėjus rinktis pradėjo taip pat ceremonijai netrukus prasidėjus: filmas apdovanotas už geriausią muziką, dainą ir scenarijų.

„Auksinį gaublį“ iš penkto karto gavo ir „Kalifornijos svajų“ žvaigždė Ryanas Goslingas (36 m.). Tai – pirmas „gaublys“ aktoriaus karjeroje, prieš tai šiam apdovanojimui jis buvo nominuotas dar keturis kartus.
Kiek vėliau „Auksinį gaublį“ gavo ir Ryano Goslingo partnerė „Kalifornijos svajose“ Emma Stone (28 m.) – šis „gaublys“ jai taip pat pirmas karjeroje, -bei juostos režisierius Damienas Chazelle (31 m.).

Šios juostos triumfą užbaigė vakaro pabaigoje gautas vienas iš pagrindinių apdovanojimų – „Kalifornijos svajos“ išplėšė pergalę ir geriausio miuziklo ar komedijos kategorijoje.

Mija dievina senuosius Holivudo filmus ir trokšta tapti aktore. Tačiau dabartiniame tų pačių tikslų siekiančių žmonių perpildytame Los Andžele tai nėra taip paprasta.
Kol kas Mija pasiekė tik tiek, kad aptarnauja žvaigždes vienos kino studijos kavinėje. Su panašiomis problemomis susiduria ir jaunas džiazo pianistas Sebastijanas. Vaikinas svajoja atidaryti savo muzikos klubą, tačiau tam reikia didelių pinigų, tad muzikantas vakarais uždarbiauja kitiems priklausančiuose baruose.
Romantiški ir senaisiais idealais besivadovaujantys jaunuoliai sunkiai pritampa dabartiniame pinigų valdomame pasaulyje.
Drovumo kaustomi Mija ir Sebastijanas, nors ir atpažįsta vienas kitame giminingą sielą, ne iš karto pasiduoda širdyje užgimstantiems jausmams. Tačiau jų naivumas ir nesuvaidintas nuoširdumas pagaliau pastūmėja juos vienas kitam į glėbį. Ar kartu jie sugebės atsilaikyti prieš materialaus pasaulio pagundas, ar žiauri realybė juos vis tik nugalės?
Žanras: Komedija, Romantinis, Drama, Muzikinis
Aktoriai: Ryan Gosling, Emma Stone, Rosemarie DeWitt
Režisierius: Damien Chazelle