Dėl dezinformacijos ir šmeižto apie įmonę „Sostinės renginiai“

Pranešimas spaudai
Dėl dezinformacijos ir šmeižto apie įmonę „Sostinės renginiai“

15 min. puslapyje talpinami straipsniai apie „Sostinės renginiai“, kurių tikslas yra dezinformuoti ir šmeižti žmones, kurie savo lėšomis prisideda prie kultūrinės veiklos.

Dėl bilietų grąžinimų:
Elinos Garančos (2014 m.) koncerto bilietai buvo grąžinti per penkias dienas. Koncertas atšauktas buvo dėl solistės ligos.

Sostinės renginiai atšaukdami tris koncertus patyrė nuostolių už salės nuomas (Siemens arenai sumokėta už dvi atšauktas datas), reklamą, platintojo komisinius, mokesčius ir t.t

Iš atšauktų renginių (2016 m.) grąžinti 95 proc. bilietų. Likusiems yra siūloma pakeisti turimus bilietus į brangesnį renginį. Tiems, kurie atsisakė pakeisti bilietą į kitą renginį, yra stengiamasi grąžinti.
Yra klientų, kurie kreipėsi į antstolius ir eilės tvarka jie susigrąžina.

„Sostinės renginiai“ yra nefinansuojama valstybės, ne pelno siekianti organizacija, kurios veiklą palaiko savanoriai ir nuolat kontaktuoja su savo klientais.

Tačiau rašliavose pasisako ne mūsų klientai, bet du ponai dirigentai, kurie minta valstybės pinigais.

Apie dirigento D. Katkaus pasisakymą:
Manome, kad tai yra šmeižtas, už kurį teks atsakyti teisme.

Apie p. G. Rinkevičiaus pasisakymus:
Sostinės renginiai nuomojo kongresų rūmų salę, sumokėjo jam ir orkestrui solidžius honorarus už Dinaros Alijevos ir Kosto Smorigino koncertą. Norime pabrėžti, kad Dinara Alijeva yra 10 kartų brangesnė atlikėja nei Mojca Erdmann, kuri negalėjo dainuoti dėl ligos.
Tačiau, kai Gintaras Rinkevičius rengė garsaus pasaulio tenoro A. Antonenko koncertą, vietoj jo dainavo M. Vitulskis.

Kongresų rūmuose Sostinės renginiai sėkmingai padarė:
– Dinara Alieva & Kostas Smoriginas Dirg. Rimkevičius -LVSO)
– Amerikos talentų „Catapult“ šou,
– Ange Fandoh,
– Charles Castronovo,
– Flamenko ir Sarsuela,
– Erwin Schrott “ Rojo Tango“

Tačiau, nepaisant to, kad esame pastovūs ir sąžiningi kongresų rūmų salės klientai, kai pradėjome parduoti bilietus į Philippe Jaroussky su jo baroko orkestru koncertą, gavome šokiruojantį laišką iš kongresų rūmų ir orkestro vadovybės, kad salės jie nenuomoja kitiems orkestrams, nes tai yra konkurencija jų orkestrui.

Koncertą turėjome perkelti į Compensa koncertų salę, bet Philippe Jaroussky publikos, deja, salė netenkino, todėl sustojo bilietų pardavimas ir patyrėme didžiulius nuostolius.

Sostinės renginiai mokėdavo ne tik solidžius honorarus kongresų rūmams, bet ir padovanojo jiems šiuolaikinį internetinį puslapį: http://kongresurumai.lt/

Todėl yra nesuvokiama, kaip ponai dirigentai vietoje „ačiū“, pasinaudodami įmonės sunkiu laikotarpiu, apipila melo ir šmeižto pamazgomis žmones, kurie jiems yra padarę gero!