IMANY sugrįžta į Vilnių!

Imany arba Nadia Mladjalo (toks tikrasis atlikėjos vardas) gimė Pietų Prancūzijoje išeivių iš Komorų salų šeimoje, auginančioje dar devynis vaikus. Paauglystėje būsimoji dainininkė buvo perspektyvi sportininkė šuolių į aukštį rungtyje, vėliau pasirašė sutartį su „Ford Models Europe“ agentūra ir tapo populiariu modeliu. Dirbo Milane, Keiptaune bei Niujorke, kur ir praleido septynerius metus. Tačiau visiškai netikėtai Nadja paliko podiumą ir grįžo į Prancūziją, kad įgyvendintų svarbiausią savo gyvenimo svajonę – pradėti muzikinę karjerą.

Pasirinkusi sau slapyvardį Imany, kas išvertus iš svahilių kalbos reiškia „viltį”, ji pradėjo koncertuoti Paryžiaus baruose ir džiazo klubuose. Mergaitė iš egzotinių kraštų, dainuojanti apie meilę, darė tai taip švelniai ir nuoširdžiai, kad greitai apie pradėjo kalbėti ne kaip apie „dainuojantį modelį“, o kaip apie pačią ryškiausią jaunąją soul žvaigždę. Regis jos dainose, kuriose susipynė džiazo, bliuzo ir etninės muzikos stiliai, uždainavo pati Juodojo žemyno siela – neapsakomai subtiliai ir jausmingai.

Galutinai visus taškus ant “i” sudėjo Imany debiutinis albumas „The Shape of a Broken Heart“, išleistas 2011 m. ir tapęs platininiu ne tik Prancūzijoje ir Graikijoje, bet ir net triskart platininiu kaimyninėje Lenkijoje. Atskleisdama albumo pavadinimo paslaptį, pati dainininkė yra sakiusi: „Jūs niekada nepastebėdavote, kad Afrikos žemynas primena sudaužytą širdį?“.

2014 m. Imany dalyvavo kuriant garso takelį populiariai prancūzų komedijai „Sous les jupes des filles“ („Po merginų sijonais“), kurioje vaidino Isabelle Adjani, Laetitia Casta, Vanessa Paradis ir kitos garsios aktorės. Filmas, pasakojantis vienuolikos Paryžiaus gatvėmis žingsniuojančių moterų gyvenimo istorijas, sulaukė didelės komercinės sėkmės ir kino teatruose surinko netoli 22 mln. eurų pajamų, o tuo pačiu Imany (Filatov & Karas remiksas) „Don‘t Be So Shy“ iš šio filmo tapo #1 Prancūzijos, Vokietijos, Austrijos ir kitų Europos šalių grojaraščių lentelėse, o populiariajame „Spotify“ jau turi daugiau kaip 93 mln. perklausų.