Svetlana Surganova „Naktinių Snaiperių“

Svetlana Surganozva – absoliučiai ne tipinis „scenos reiškinys“ mūsų brutaliais ir gana žiauriais laikais. Subtilus tekstų poetiškumas drauge su „draivą“ keliančiomis, bet išskirtinėmis melodijomis ir aranžuotėmis – tai neabejotina šventė ne tik rokenrolo mylėtojams, bet ir išrankiesiems estetams, pripažįstantiems tik tai, kas geriausią! O Svetlanos Surganovos ir „Orkestro“ dainos bei koncertai ir yra tai, kas geriausia (www.surganova.su)! Kiekvienas pasirodymas – unikalus spektaklis, grotesko teatras, kuriame tarp dainų netikėtai ir labai efektingai skamba eilės. Ir ne kokios nors elementarios, „iki kaulų smegenų“ jau įgrisusios, bet sudėtingi Brodskio, Cvetajevos, Majakovsio kūriniai, pereinantys į jaudinančią, pagonišką rokenrolo apeigą!

Ne tik kūrybinis potencialas, bet ir Svetlanos Surganovos autoritetas – itin reikšmingi, todėl išskirtinė garbė dainuoti ar groti su ja duetu tenka tokiems grandams, kaip grupės „Splin“ ir „Bi-2“, o visi pasirodymai lydimi neabejotinų anšlagų.

Norisi tikėti, kad Lietuvoje, kur publikos skonis yra ypač išlavintas, Svetlanos Surganovos ir „Orkestro“ koncertai sulauks pelnyto atgarsio – vienintelis koncertas bus apsuptas milžiniško susidomėjimo, ir, kaip pasekmė, savaime suprantama, žiūrovai patirs tikrą malonumą, kurį ilgai dar lydės džiaugsmingi prisiminimai!

Vienintelis Svetlanos Surganovos ir „Orkestro“ koncertas balandžio 20-ąją 19 val. sostinės Šokio Teatre unikalus dar ir tuo, kad bus parodyta ypatingą programa, kurioje „elektriniai“ fragmentai derės su jausminga, permatoma akustika ir, kaip jau minėta, su poezijos teatro elementais! Panaši programa iki Vilniaus parodyta tik 2 kartus: Maskvoje ir Sankt-Peterburge, kur buvo aukštai įvertinta kritikų ir dievinama žiūrovų! Naujos, intriguojančios dainos ir seniai pamėgti hitai skambės tikrai neįprastai, maksimaliai pripildydami sielas įstabios energetikos.