JUSTINA GRINGYTĖ – neeilinis susitikimas

MUZIKOS GALERIJA Vilniuje bei JUSTINOS GRINGYTĖS LABDAROS IR PARAMOS FONDAS kovo 16 dieną kviečia į neeilinį susitikimą su operos soliste Justina GRINGYTE kamerinėje aplinkoje – naujoje kultūros renginių erdvėje MUZIKOS GALERIJA Gedimino prospekte. Šio vakaro metu turėsite galimybę ne tik pasigrožėti ypatingu Justinos talentu bei nuostabaus grožio balsu, bet ir išgirsti nuoširdų pasakojimą apie sėkmingai besiklostančią pasaulinę karjerą bei jos labdaringą veiklą Lietuvoje. Dainininkei akompanuos pianistė Rūta MIKELAITYTĖ-KAŠUBIENĖ.

2016 metų kovo 1-ąją Lietuvoje Justina Gringytė įkūrė savo vardo labdaros ir paramos fondą. Jai ši veikla ypatingai prasminga – ji tiki, jog muzikai gabūs vaikai turi gauti finansinę pagalbą, kad galėtų tęsti mokymąsi ir išnaudotų savo talento galimybes. Nes muzikinis talentas yra dovana, todėl jam ugdyti reikia atsidavimo, atkaklumo ir lėšų. Pagrindinis fondo tikslas – jaunų, talentingų muzikantų rėmimas, siekiant sudaryti jiems tinkamas sąlygas tobulėti: įsigyti reikiamus instrumentus, lankyti meistriškumo pamokas, dalyvauti konkursuose, rengti koncertus.

Fondo dėka prieš keletą mėnesių Alytaus muzikos mokyklai buvo padovanotas puikus koncertinis fortepijonas – prie šio įvykio įgyvendinimo ženkliai prisidėjo miesto savivaldybė, Rotary, Lions ir Zonta klubai, taip pat vyksta klasikinės muzikos koncertai ir meistriškumo kursai, konkurso būdu Alytaus muzikos mokykloje atrinkta ir pirmoji fondo stipendininkė.