Oksana Bondareva apsidraudė kojas už 250,000 Eur.Звезда балета Оксана Бондарева застраховала свои ноги на 250.000 евро

 

Oksana Bondareva 1Baleto žvaigždė Oksana Bondareva per savo gastroles JAV apsidraudė kojas už 250,000 Eur.

Ukrainietė baleto superžvaigždė Oksana Bondareva St. Peterburgo Marinskio ir Michailovskio teatrų solistė, per savo gastroles JAV, pasirašė su viena iš didžiausių JAV draudimo kompanijų sutartį, kurioje jos kojos pasirodymų metu yra apdraustos už 250,000 Eur.

„Mes turėjome keletą pasiūlymų Europoje, bet per gastroles nusprendėme pasirašyti su JAV kompanija, nes jų sąlygos buvo tinkamiausios ir apima visas pasaulio šalis. Dėl to, prieš patvirtinant Oksanos Bondarevos pasirodymą Lietuvoje, Teatro arenos scenoje, pati turėjau ten apsilankyti ir įsitikinti, kad draudimo kompanija jai leis pasirodyti Vilniaus Teatro arenoje“, – teigė „ All Stars Ballet“ meno vadovė ir choreografo Nacho Duato asistentė Majumi Sakamoto.

Prieš pat Kalėdas įvyko Milano „La Scala“ teatre choreografo Nacho Duato P. I. Čaikovskio „Spragtuko“ premjera, kuri buvo specialiai sukurta Oksanai Bondarevai.

Oksana Bondareva pakomentavo apie savo būsimą pirmąjį pasirodymą Lietuvoje: „ Vilniuje pasirodysiu su Andrej Batalov – Marinskio teatro solistu, kuris yra laimėjęs beveik visus žymiausius baleto konkursus. Su juo šoksime duetus iš baletų „ Don Kichotas“, „ Spragtukas“, „ Gulbių ežeras“, „ Korsaras“ , „ Bajaderė“. Taip pat Vilniuje pasirodysime su geriausiais St. Peterburgo baleto solistais – Igor Kolb, Sofija Gumerova, Michail Sivakov, Andrek Kasianenko, Anastasija Lomanchekova. Tai tikrai bus romantiškas vakaras ir, aišku, mums šokėjams yra nuostabu, kad turėsime progą švęsti Valentino dieną viename romantiškiausių ir jaukiausių Europos miestų – Vilniuje“.

Oksaną po baleto premjeros „Flames de Paris“ Niujorke, JAV baleto kritikai pavadino „Naująja baleto Deive“. Taip pat „New York times“ žurnalo apžvalgininkas Brian Siebert pabrėžė, kad „Tai yra magiška, deganti, aistringa, romantiška, virtuoziška baleto revoliucija, kurios Niujorke seniai nematėme“.


„ All Stars Ballet“ šventinis pasirodymas Lietuvoje vyks vasario 13 d., 19 val. , Teatro arenoje, Vilniuje. Oksana Bondareva & Ivan Zaitzev „Don Quijote pas de deux“


Oksana Bondareva